Nabízíme

   - Fyzioterapie     

- Logopedie      

- Muzikoterapie      

- Hernička      

- Čtenářský klubík      Přináší nám radost ze společně prožitého času. Vyrábíme si doplňky k pohlazení duše pro místa, kde trávíme mnoho času - našich domovech. Doma jsme ve svých tělech, ve svých bytech, ve svých domech. Mělo by se nám tam líbit, měli bychom se tam cítit dobře, uvolnění, chránění, šťastní a také otevření světu. Chcete s námi vytvářet, zkrášlovat a zdobit?

Scházíme se jednou za čtrnáct dnů ve čtvrtek od 18.00 do 20.00.

Biodanza pro pečující rodiče


Biodanza je taneční systém, který vzájemně propojuje hudbu, pohyb a vlasní prožívání teď a tady.


Za podpory Studa KaLa se scházíme jednou za čtrnáct dnů v pátek od 18.30 do 20.30 ve Studiu Kala,  Na Příkopě 1/6, Beroun

Lektorky: Daniela Win a Jana Sukdoláková

Masáže pro pečující rodičeHodinová regenerační masáž za zvýhodněnou cenu u nás ve SpoluSvětě.


Masérka: Tereza KalouskováUmožňují nám dozvídat se vesměs praktické rady odborníků, které můžeme potřebovat při péči a rozvíjení našich dětí.

Témata a přednášející naleznete v kalendáři akcí.

Zprostředkování kontaktu

s odborníkem v momentě,

kdy si nevíte rady


Někdy se ocitneme v situaci, kdy nevíme, na koho se obrátit se svým problémem. Mluvíme o něm s přáteli a známými, hledáme způsob řešení situace, ve které se nacházíme, která nás třeba zcela pohlcuje. Hlavně na začátku naší společné cesty s dítětem s postižením. Můžeme mít pocit, že nás okolí nechápe, že nám nerozumí, že nemáme společnou řeč. Nabízíme uši, které vyslechnou a slyší s čím se potýkáte, protože patříte k nám, které máme podobnou zkušenost. Zároveň se budeme snažit najít pro vás kontakt na odbornou péči, kterou zrovna potřebujete.