Kalendář akcí

Muzikoterapie se Sylvií Korobovou

Srdečně vás zveme zvukovou relaxaci, která se uskuteční ve čtvrtek 14.12.2023 od 18 do 20hod. v prostorách klubovny SpoluSvět (Plzeňská 35, Beroun)

ZVUKOVÁ RELAXACE
• Snižuje hladinu úzkosti a svalové napětí
• Zlepšuje k valitu spánku
• Uvolňuje tok myšlenek
• Navozuje psychickou pohodu
Zvukovou oázou Vás bude provázet Sylvie Krobová - herečka,
zpěvačka, autorka písní a básní, doprovázející se na akordeon a piáno,
hudební pedagog s mnoholetou zkušeností, pomoci druhým, nejen

jako muzikoterapeutka.

Příspěvek je 100,-

Akce se koná za podpory CPKP.

Svou účast, prosím, potvrďte nejpozději do neděle 11.12. níže, nebo e-mailem na info@spolusvet.cz, počet míst je omezen

Mizikoterapie je určeny především pro rodiče pečující o dítě se zdravotním hendikepem.

Těšíme se Jitka a Laďka

Adventní trh - prodej- vánoční charitativní domeček Beroun (Husovo nám.)

Ve středu 20.12. nás najdete v horní části Husova nám. v Berouně

Svou činnost budeme spolu s výrobky prezentovat v jednom z prodejních domečků na adventním trhu (charitativní domeček- jeden ze stánků/domečků poskytuje město Beroun neziskovým organizacím)

Ve středu 20.12. od 10 do 17hod najdete v charitativním domečku @SpoluSvět z.s.Veškerý zisk z prodeje výrobků bude použit na provozní náklady(nájem, energie) spolku.

Zakoupit si můžete výrobky, které byly vyrobeny pečujícími rodiči a přáteli těchto rodin. Pořídit si můžete mnoho originálních doplňků jako jsou patchworkové náhrdelníky LaPatch, energetické obrazy, macramé přívěšky a brože, stojánky na vonné tyčinky, křišťálové andílky, mnoho originálních šperků, čakrové náušnice a přívěšky z přírodních minerálních kamenů, náramky a barevné šperky vyrobené z peří exotických ptáků. Náš projekt "Peříčka pro SpoluSvět" je skvělým propojením komunit. Peříčka dostáváme darem od chovatelů. Ve SpoluSvětě z nich vznikají naprosto originální náušnice, přívěšky na mobil, náhrdelníky a závěsy do vlasů. Na výrobě se podílí pečující rodiče, členové spolku a přátelé. Každý kus je jedinečný, každý kus je originál.

Vánoční setkání

Srdečně vás zveme zvukovou relaxaci, která se uskuteční ve čtvrtek 21.12.2023 od 18 do 20hod. v prostorách klubovny SpoluSvět (Plzeňská 35, Beroun)