Kalendář akcí

Tvořivé setkání - dekorace ze samotvrdnoucí hmoty

Srdečně Vás zveme na další z řady tvořivých setkání, , ve čtvrtek 29.9. od 18 do 20hod v prostorách klubovny SpoluSvět (Plzeňská 35, Beroun).

Připravily jsme pro Vás další pohodový večer, kdy nás nebude čekat nic náročné a tak si určitě nezapomenete dát kávu, čaj,.. . Ukážeme Vám, že samotvrdnoucí hmota nepatří do ruky jen dětem. Vyrobit si můžeme např. stojánek na vonnou tyčinku, podložku pod svíčku a další drobné dekorace. Záleží jen na Vás co využijete, bude se Vám hodit. Fantazii se meze nekladou a výrobu zvládne určitě každý, protože jste určitě už někdy pracovali v kuchyni s těstem . Budeme válet, zdobit a modelovat.
Malá změna je, že tentokrát s výrobkem neodejdete. Necháme ho vytvrdnout a bude připraven k dobarvení a odnesení na dalším setkání.K dispozici budete mít vše na výrobu. Se vším Vám pomůžeme, poradíme.
Káva a čaj bude jako vždy také připravena. Čeká nás další pohodový večer, kdy si můžeme oddechnout od každodenního stresu.Akce se koná za finanční podpory města Berouna.Svou účast, prosím, potvrďte do středy 28.9. e-mailem na info@spolusvet.cz nebo níže